Kirjeldus

Kas olete kunagi ehitanud tellistest torni? Kindlasti. See pidi olema võimalikult kõrge ja kui lõbus see ümber lükkamine oli. Tarnawa puidust torn pakub teie lapsele samasuguseid fantastilisi elamusi. Sellega mängimine seisneb klotside järjestamises suurimast väiksemani, kuid ei pea kindlasti sellest reeglist kinni pidama ja võib lasta väikelapsel ise kombinatsioone luua. Nii mängides arendab laps käe-silma koordinatsiooni, arendab loovust ja keskendumisvõimet, õpib, et esemed võivad olla erineva suurusega ning pealegi on torn ka lastetoa kaunistus.

Komplekt koosneb 8 värvilisest elemendist,
– Valmistatud FSC® sertifitseeritud tarnijate tippkvaliteediga lehtpuidust,
– Käsitsi maalitud keskkonnasõbralike värvidega,
– Viimistletud ohutu ja mittetoksilise lakiga,
– Täpselt poleeritud, meeldiv puudutada, nauditav ja ohutu,
– Keskkonnasõbralik toode,
– Komplekt on pakitud naturaalsetes toonides pappkarpi.

Mõõdud: 11,0×11,0x18,5 cm

Kaal: 0,5 kg

Materjal: puit

Soovituslik vanus: 1+a.

NB! Tegemist on käsitsi valmistatud ja käsitsi maalitud ainulaadse disainiga tootega. Võib esineda väiksemaid erinevusi.

TARNAWA on 1934. aastal Poolas asutatud pereettevõte, mis toodab käsitsi valmistatud puidust mänguasju. Kõik mänguasjad on hoolikalt valmistatud, funktsionaalsed, looduslikud ja kahjulike ainete vabad. TARNAWA mänguasjad ei ole masstoodang, need on väiksed kunstiteosed.

Suurepärased mänguasjad, et luua lapsele mängimiseks loomingulised tingimused ning stimuleerida tema arengut ja õppimist!

TARNAWA puidust mänguasjad vastavad EL standarditele (CE-märgis) ja mänguasjade ohutusnõuetele vastavalt direktiivile 2009/48/EÜ.