Moulin Roty, Deluxe Kinobox

Kuumakse al. 9.33 / 6 kuud

54.90

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Deluxe kinokohver.
Miks mitte lugeda raamatu asemel unejuttu seinalt või korraldada üks teistmoodi kinoõhtu!
Moulin Roty Kinokohvris on kõik selleks vajalik olemas!
Selles kohvris on projektorlamp, 32 erinevat lugu slaididel, igal slaidil 8 erinevat pilti.
Slaidiketastest leidub nii selliseid, mis on osade lugude lampide sees, aga on palju ka selliseid mida eraldi saada ei olegi.
Kinopiletid (sellised rebitavad nagu kunagi ammu olid), ja kinokaardid. Kohvri kaas on mõeldud ekraanina kasutamiseks, samuti võib lood seinale, lakke või põrandale jooksma lasta. Väikesest lambist võlub välja kuni meetrise pildi! Projektorlambi otsa keerates saab eri kaugusel olevate piltide teravust sättida. Mõnus komplekt, mis ei jäta külmaks ühtegi last!
Soovituslik vanus iseseisvaks kasutamiseks 4 a. aga sobib koos vanematega kasutamiseks ka juba tunduvalt varem!

NB! Lambi ots on keeratav, esimene kord võib veidi kõvemini kinni olla, võib julgelt keerata. Õigesti reguleeritud pilt on hea teravusega. Mida suurem pilt, seda hajutatum, väiksem, lähemale suunatud pilt on jälle kontrastsem. Kõige parem on pilte vaadata täiesti pimedas toas.

Ei soovita jätta slaidikettaid vedelema mänguasjakasti vms. Need lähevad tolmuseks ja igasugused ebemed on pildil  näha. Slaidikettaid saab küll kenasti puhastada, aga lihtsam on neid hoida kusagil kaanega karbis või tootekarbis, nii teenivad need kaua!