CONNETIX KUNI -20%. VAATA TOOTEID SIIT

Tagastus

TOOTE TAGASTUS JA VAHETUS

TOOTE VAHETUS

Ühekordne toote vahetus on tasuta! Saada meile vahetatav toode tagastuskoodiga tagasi, pane juurde kiri mille vastu soovid toote vahetada ja paneme teile uue toote teele, peale meie poolset toote kätte saamist. Me ei saa kahjuks garanteerida vahetuse hetkeks toote olemasolu laos, kui ei ole täidetud tagastusvormi vastavasisulise sooviga või kui ei ole muul moel meiega ühendust võetud. NB! Tagasi saadetud tooted ilma vastava kirjata ( vahetuse soov), lähevad automaatselt tagastustesse ja tasuta vahetus ei kehti.

Loe palun eelnevalt läbi ka tagastamise tingimused.

TOOTE TAGASTUS

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tagastamisel tasub postikulu tagastaja, va. juhul kui tegemist praaktootega.

Tagastamisõigus ei kehti kui kaup on ostetud kohapealt.

Kauba tagastamiseks täida palun tagastusvorm, ilma tagastamise teavituse või tagastusvormita tagastusi ei aksepteerita.

Itella Smartpostiga tellides saab tagastada paki sama koodiga millega pakk välja sai võtud. Tagastuskulu arvutatakse maha tagastatavast summast (Eesti 2.20€, Soome 10€, muud riigid vastavalt hinnakirjale). Itella valgesse kappi tellitud pakke ei saa tagasi saata sama koodiga vaid tuleb minna my.smartpost.ee ja tagastus vormistada paki triipkoodi alusel.

Omniva pakkidega saad tagastuskoodi sõnumiga. Tagastuskulu arvutatakse maha tagastatavast summast (Eesti 2.95€).

DPD pakkidega tuleb tagastamiseks vajalik info( PIN kood) teile sõnumiga või/ja maili teel.. Tagastuskulu arvutatakse maha tagastatavast summast (Eesti 2.80€, muud riigid vastavalt hinnakirjale).

NB!Ise pakikoodi tehes palun tagasta pakk Renex Kaubad OÜ, Rakvere Põhjakeskus, +372 56225231.

Tagastatavad tooted tuleb tagasi saata nii, et toode ja originaalpakend kahjustada ei saaks (ka jalatsite karpidele tuleb panna kott või vana ajaleht ümber). Pakile kirjuta tagastuskood peale, kindlasti lisa pakile või paki sisse tagastatud tellimuse number.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat summat vastavalt kauba väärtuse vähenemisele (tagastatav kaup ei tohi olla määrdunud, siltideta ja pakend ei tohi olla rikutud). Defektiga toode tuleb tagasi saata samas seisus mis see avastamise hetkel oli. Rohkem infot tagastamise kohta leiad siit.

Taganemisõigust ei kohaldata toodete suhtes, mis ei ole sobilikud tagasisaatmiseks hügieenilistel põhjustel, näiteks sokid, sukkpüksid ning ujumisriided, mille pakend on avatud ja millelt on eemaldatud kaitsekile. Aluspüksid ei ole tagastatavad ega ümber vahetatavad, kuna nende hügieeni tagamise tingimusi ei ole võimalik kontrollida.

NB! Tasuta kohaletoimetamine kaotab kehtivuse, kui klient tagastab (osaliselt) kauba ning lõplik ostusumma jääb alla tasuta transpordiks vajaliku ostusumma. Sellisel juhul tagastame kliendile toodete ostusumma, millest on maha arvestatud kohaletoimetamise tasu proportsionaalselt.

Kui tellimus tagastatakse osaliselt, tagastatakse postikulu proportsionaalselt.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Tagastuse eest kantakse raha samale pangakontole, millelt tellimuse eest maksti.

    Tellimuse andmed

    Katkine saabumiselMuu, palun esitage üksikasjadSaadeti vale toodeTellimuse vigaVigane, palun esitage üksikasjad


    JahEi

    Brändid