TASUTA TRANSPORT Tellimustele üle 100 €

Tagastus

TOOTE TAGASTUS

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Selleks palun täita allolev tagastusvorm.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele (tagastatav kaup ei tohi olla määrdunud, siltideta ja pakend ei tohi olla rikutud). Rohkem infot leiad siit.

Taganemisõigust ei kohaldata toodete suhtes, mis ei ole sobilikud tagasisaatmiseks hügieenilistel põhjustel, näiteks sokid, sukkpüksid ning ujumisriided, mille pakend on avatud ja millelt on eemaldatud kaitsekile. Aluspüksid ei ole tagastatavad ega ümber vahetatavad, kuna nende hügieeni tagamise tingimusi ei ole võimalik kontrollida.

Tagastamisõigus ei kehti, kui kaup on ostetud poest kohapealt.

Tagastatavad tooted tuleb tagasi saata nii, et originaalpakend kahjustada ei saaks, kindlasti peab paki sisse või peale panema tellimuse numbri!

NB! Tasuta kohaletoimetamine kaotab kehtivuse, kui klient tagastab (osaliselt) kauba ning lõplik ostusumma jääb alla tasuta transpordiks vajaliku ostusumma. Sellisel juhul tagastame kliendile toodete ostusumma, millest on maha arvestatud kohaletoimetamise tasu proportsionaalselt.

Tagastuse eest tasub kauba saatja, v.a. juhul kui tegemist on praaktootega.

Kauba tagastamisel palume oodata ära meiepoolne vastus, kuhu kaup tagastada, palume kindlasti mitte saata kaupa mõnda teise automaati. Vastasel korral võib juhtuda, et pakk jääb märkamata ja tuleb tagasi. Valesti saadetud pakkide ümbersuunamise eest tasub saatja.

    Tellimuste andmed    Toote andmed

    Katkine saabumiselMuu, palun esitage üksikasjadSaadeti vale toodeTellimuse vigaVigane, palun esitage üksikasjad


    JahEi

    Brändid