Barefoot jalanõud täiskasvanutele

Barefoot jalatsid ehk paljajalujalatsid võimaldavad näiliselt kõndida paljajalu. See tähendab, et jalats kaitseb jalga keskkonnatingimuste eest, kuid samal ajal ei piira jala liikumist. Enamik tavajalanõusid on kas liiga kitsad või liigse pehmendusega. Naiste kontsakingad on veel eriti jalavaenulikud, asetades kogu keharaskuse päkkadele ja surudes varbad ebaloomulikesse asenditesse – tihti isegi üksteise peale. Kõik see põhjustab aga sageli valu jalgades, tekitab haavandeid ja võib isegi kahjustada liigeseid. Kui olete mõnda nendest hädadest kogenud, siis võiksite üle minna barefoot jalatsite kandmisele. Barefoot jalatsite kuju jäljendab jalgade loomulikku kuju ja ei suru jalga kusagilt ebaloomilikku asendisse.

Meie täiskasvanute barefoot jalatsite tootevalikust leiate sobivad jalanõud nii talveks, kui ka kevad/sügis hooajaks. Tootevalikus on ka kummikud, basseinisussid ja sisejalatsid.

Lisaks pakume barefoot jalatseid lastele. Valikus on samuti lastejalatseid nii talvekskevad/sügishooajaks, kui ka suviseks hooajaks. Ka laste barefoot jalanõude tootevalikus on kummikudbasseinisussid lastele ja sisejalanõud lastele.

Leia oma perele sobivad barefoot jalatsid ja laske oma jalgadel kõndimisest rõõmu tunda!

Loe edasi