TARNAWA Volkswagen Buss T1- Roheline

14.90

Saadavus: Laost otsas Bränd:

Kirjeldus

On kuulsaid hingega autosid, mis on alati inimeste kujutlusvõimet köitnud. Vana hea Buss T1 ehk “Bulli”. Paljud täiskasvanud unistavad neist. Kuigi Tarnawa mänguasjad on mõeldud kõige pisematele, võib igaüks, kes on hingelt noor, kunagi omada Bullit. Ja nii võib ka teie laps. Buss on ainulaadne mänguasi ja võib olla esimene sõiduk, mis ärgitab teie väikelapse kujutlusvõimet. See buss lisab kindlasti värvi kõikidele võistlustele, reisidele ja erakordsetele seiklustele. Tarnawa puidust sõiduk sobib ideaalselt väikelapsega koos mängimiseks. See sobib ka suurepäraselt teie lapse toa kaunistamiseks.

Puidust mänguasja omadused:
– Komplekt koosneb neljal rattal puidust mängubussist,
– Valmistatud FSC® sertifitseeritud tarnijate tippkvaliteediga lehtpuidust,
– Käsitsi maalitud keskkonnasõbralike värvidega,
– Viimistletud ohutu ja mittetoksilise lakiga,
– Täpselt poleeritud, meeldiv puudutada, nauditav ja ohutu,
– Keskkonnasõbralik toode,
– Mänguasi on pakitud naturaalsetes toonides pappkarpi.

Mõõdud: 13,5×5,5×5,5 cm

Kaal: 0,15 kg

Materjal: puit

Soovituslik vanus: 1+a.

NB! Tegemist on käsitsi valmistatud ja käsitsi maalitud ainulaadse disainiga tootega. Võib esineda väiksemaid erinevusi.

TARNAWA on 1934. aastal Poolas asutatud pereettevõte, mis toodab käsitsi valmistatud puidust mänguasju. Kõik mänguasjad on hoolikalt valmistatud, funktsionaalsed, looduslikud ja kahjulike ainete vabad. TARNAWA mänguasjad ei ole masstoodang, need on väiksed kunstiteosed.

Suurepärased mänguasjad, et luua lapsele mängimiseks loomingulised tingimused ning stimuleerida tema arengut ja õppimist!

TARNAWA puidust mänguasjad vastavad EL standarditele (CE-märgis) ja mänguasjade ohutusnõuetele vastavalt direktiivile 2009/48/EÜ.