Milda Playdough x Hellyk Sidruni-Maasika voolmismass, 150g.

6.50

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Milda tegi Hellykule päris oma voolimismassi mis on rõõmus ja rõõsa ning lõhnab nii värskel ja magusalt! Täpselt nagu me Hellykut ise näeme! Selles purgis on 100% looduslik voolimismass. Pool sellest on rõõmus kollane ja lõhnab nagu sidrun, teine pool on roosa maasikalõhnaline plastiliin, särtsuks juurde on lisatud kuldseid ja pronksitoonis litreid mis on samuti täiesti looduslikud ja komposteeritavad!

Imeliselt lõhnav ja täiesti ohutu voolimismass sobib igas vanuses mängijale ajaviiteks, kunstiliseks eneseväljenduseks või arendavaks tegevuseks!

Voolimismassiga mängimine:

  • suurendab ajupoolkerade koostööd
  • arendab loomingulist mõtlemist
  • parandab peenmotoorikat
  • vähendab stressi, pinget, ärevust
  • mõjutab erinevaid meeli: haistmine, kompimine, nägemine
  • annab lapsele pikaks ajaks tegevust

Lapsele täiesti ohutu

Kõik koostisosad on looduslikku päritolu, sealhulgas värvi-, glitter- ja lõhnalisandid.

 

Kauakestev ja piisavalt suur
Milda tooted (ka lõhn) kestavad kaua (6-12 kuud) ja kogus on suur (150g) – saab meisterdamise ka suurelt ette võtta.

Kuidas erineb tavalisest plastiliinist?
Tavalist plastiliini toodetakse vahast või parafiinist (naftasaadus), tihti on see käe all kõva ja jäik ning lapse väike käsi väsib kiirelt.

Teised pehmed plastiliinid, mida turult leida võib, pole naturaalsetest koostisainetest ning enamasti kaasneb nendega rohkem plastikut kui toodet ennast.

Milda tooted on pehmed ja ohutud – laps saab kohe mängima hakata, ei pea mudima massi kaua, et see pehmeks saada. Lisaks lõhnavad meie tooted taevalikult.

Kas hea lõhn ei kutsu lapsi toodet sööma?

 

Meie jõuluaegsed mandariini- ja piparkoogilõhnased voolimismassid on tõepoolest isuäratavad, kuid massi enda maitse on soolakas. Isegi kui laps väheke ampsab, pole see talle ohtlik ning ta mõistab koheselt, et maitse polegi teab mis hea 🙂

Zero-waste
Keskkonnahoid on meile väga oluline. Seega ei kasuta me oma toodete pakendamisel plastikut, vaid alumiiniumit, mida on lihtne ümber töödelda. Ka voolimismass ise on komposteeruv – kui selle eluiga läbi saab, viska see lihtsalt biojäätmete hulka.

 

Milda – osake loodusest, just nagu sina!