Vojage de Olga lugude lamp

14.90

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Vojage de Olga lugude lamp. See lamp sisaldab lugusid ajast kui hani Olga, rebane Chaussette ja vaal Josephine olid veel väikesed.
Pildid on väga ilusad ja lastepärased.
Projektorlamp koos kolme erineva looga slaididel, igal slaidil kaheksa pilti. Iga slaidiketas räägib erineva loo sõpruskonna seiklustest.
Vahelduseks hea tavapärastele raamatutele lugeda unejuttu seinalt või miks mitte korraldada üks kinoõhtu.
Arendab loovust nii vanematel kui lapsel.
Pisike lamp mille seest võlub välja väga suure pildi, vastavalt sellele kui kaugel ekraan on, saab lambi otsast pildi teravust reguleerida. Ekraanina saab kasutada nii seina, lage, põrandat kui ka näiteks valget paberit.
Sobib koos vanematega vaatamiseks juba pisikesest peale, iseseisvalt kasutamiseks soovituslik vanus 4+.

NB! Lambi ots on keeratav, esimene kord võib veidi kõvemini kinni olla, võib julgelt keerata. Õigesti reguleeritud pilt on hea teravusega. Mida suurem pilt, seda hajutatum, väiksem, lähemale suunatud pilt on jälle kontrastsem. Kõige parem on pilte vaadata täiesti pimedas toas.

Ei soovita jätta slaidikettaid vedelema mänguasjakasti vms. Need lähevad tolmuseks ja igasugused ebemed on pildil  näha. Slaidikettaid saab küll kenasti puhastada, aga lihtsam on neid hoida kusagil kaanega karbis või tootekarbis, nii teenivad need kaua!