LEKKID Imaginary Fauna, Jungle

Kuumakse al. 9.00 / 6 kuud

52.95

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

LEKKID on pärit Barcelonast. Koostöös haridus- ja disainispetsialistidega on loodud kvaliteetsed ja innovaatilised mänguasjad, mis avardavad laste mõttemaailma, õpetades, et asjad ei pruugi olla alati nii, nagu nad esmapilgul näivad. Need julgustavad lapsi rakendama oma loovust ja uudishimu.

LEKKID komplektid on kohandatud ka värvipimedatele inimestele mugavaks kasutuseks. Kasutades ColorADD süsteemi, on pakenditel märgitud klotside värvid.

LEKKID Imaginary Fauna Jungle – puidust ja akrüülist magnetitega klotsid!

Siin pakis peidab ennast 500 000 imelist lindu, looma ja maagilist olevust, kes ootavad, et nad üles leitaks!

Mida võib džunglis näha? Millised on seal elavad loomad ja linnud? Millised on džungli majad ja kuidas inimesed seal elavad? Võib-olla on see džungel hoopis müstiline võlumets teisel planeedil, kus elavad erilised olendid? Sinust saab disainer, kes loob enda unikaalse maailma, siin komplektis on kõik selleks vajalik olemas!

See komplekt kujutab endast konstruktsioonimängu, mis koosneb 22 põhielemendist, osa neist loodud konteksti ja osa kontekstist välja, et jätta laste loovusele võimalikult palju vaba ruumi.

Klotsid on tehtud naturaalsest pöögipuust ja akrüülist ning need on omavahel magnetitega ühenduvad, et saaks luua lihtsasti erinevaid kujundeid ja vorme. See on avatud lõpuga mäng, kus puudub üks ja ainus lahendus ning iga lahendus on sobiv ja õige!

Selles mängus saab laps arendada erinevaid loovusoskusi, katsetades, muutes ja kombineerides materjale, mis omakorda tugevdab nende kognitiivset paindlikkust.

LEKKID mänguasjad arendavad loomingulisust, probleemilahendusoskust, ruumilist mõtlemist, käelist osavust ja ruumilist planeerimist.

NB! Väikesed osad, alates 3+ ja noorematel kasutamine ainult vanemate järelvalve all!

Kontrollitud toode, vastab : ASTM Standard Consumer Safety Specification on Toy Safety, F 963. EN71