LEKKID Imaginary Fauna, Desert

Kuumakse al. 9.00 / 6 kuud

52.95

Saadavus: Laost otsas Bränd:

Kirjeldus

LEKKID on loodud Barcelonas ja valmistab innovaatilisi tooteid, mis arendavad laste loovust.

LEKKID oma brändist: Me usume maailma, kus laste loovus on voolav ning nad suudavad igapäevaprobleemidele leida uuenduslikke lahendusi. Me näeme avatud meelega lapsi, kes on keskkonnateadlikud ja pidevalt avastavad enda ümbrust. Läbi innovaatiliste disainide ja kaunite vormide püüame arendada laste tundlikkust ning inspireerida neid uutele alternatiividele, stimuleerides nende meeli ja kujutlusvõimet. Mõistame mängu kui mängulise õppimise vahendit.

Me joonistame hoolikalt kogu protsessi, alates mänguasja kontseptsioonist ja disainist kuni valmistamiseni, alati koostöös hariduslike spetsialistide ja disaineritega, et pakkuda vastupidavaid ja kvaliteetseid tooteid.

LEKKID ei ole vaid mängimiseks, vaid õpetab ka, et asjad pole alati sellised, nagu nad esmapilgul paistavad…

LEKKID Imaginary Fauna, JungleSee komplekt kujutab endast konstruktsioonimängu, mis koosneb 22 põhielemendist, osa neist loodud konteksti ja osa kontekstist välja, et jätta laste loovusele võimalikult palju vaba ruumi. Klotsid on tehtud pöögipuust ja akrüülist ning need on omavahel magnetitega ühenduvad, et saaks luue lihtsasti erinevaid kujundeid ja vorme. See on avatud lõpuga mäng, kus puudub üks ja ainus lahendus ning iga lahendus on sobiv ja õige!

LEKKID Imaginary Fauna Desert – Siin pakis peidab ennast 500000 imelist lindu, looma ja maagilist olevust, kes ootavad kuju saamist!

Millised loomad ja linnud elavad kõrbes? Millised majad seal on ja kuidas elavad inimesed kõrbes? Aga ehk on see kõrb hoopis teisel planeedil ja seal elavad hoopis teistmoodi asukad? Sina oled disainer ning lood ise oma maailma, siin komplektis on kõik selleks vajalik olemas!

See komplekt kujutab endast konstruktsioonimängu, mis koosneb 22 põhielemendist, osa neist loodud konteksti ja osa kontekstist välja, et jätta laste loovusele võimalikult palju vaba ruumi. Klotsid on tehtud pöögipuust ja akrüülist ning need on omavahel magnetitega ühenduvad, et saaks luua lihtsasti erinevaid kujundeid ja vorme. See on avatud lõpuga mäng, kus puudub üks ja ainus lahendus ning iga lahendus on sobiv ja õige!

Selles mängus saab laps arendada erinevaid loovusoskusi, katsetades, muutes ja kombineerides materjale, mis omakorda tugevdab nende kognitiivset paindlikkust.

LEKKID mänguasjad arendavad loomingulisust, probleemilahendusoskust, ruumilist mõtlemist, käelist osavust ja ruumilist planeerimist.

NB! Väikesed osad, alates 3+ ja noorematel kasutamine ainult vanemate järelvalve all!

Kontrollitud toode, vastab : ASTM Standard Consumer Safety Specification on Toy Safety, F 963. EN71