LEKKID Magical Lights Pack

Kuumakse al. 7.81 / 6 kuud

45.95

Saadavus: Laost otsas Bränd:

Kirjeldus

LEKKID on loodud Barcelonas ja valmistab innovaatilisi tooteid, mis arendavad laste loovust.

LEKKID oma brändist: Me usume maailma, kus laste loovus on voolav ning nad suudavad igapäevaprobleemidele leida uuenduslikke lahendusi. Me näeme avatud meelega lapsi, kes on keskkonnateadlikud ja pidevalt avastavad enda ümbrust. Läbi innovaatiliste disainide ja kaunite vormide püüame arendada laste tundlikkust ning inspireerida neid uutele alternatiividele, stimuleerides nende meeli ja kujutlusvõimet. Mõistame mängu kui mängulise õppimise vahendit.

Me joonistame hoolikalt kogu protsessi, alates mänguasja kontseptsioonist ja disainist kuni valmistamiseni, alati koostöös hariduslike spetsialistide ja disaineritega, et pakkuda vastupidavaid ja kvaliteetseid tooteid.

LEKKID ei ole vaid mängimiseks, vaid õpetab ka, et asjad pole alati sellised, nagu nad esmapilgul paistavad…

LEKKID Magical Lights Pack – Valgusta oma kujutlusvõimet ja ehita igaks õhtuks erinev lamp! Siin pakis on üle miljoni erineva lambi mis ootavad üles ehitamist!

See komplekt kujutab endast konstruktsioonimängu, mis koosneb 38 elemendist, pakis on kaasas alus ja tugiklotsid ning erilised valgust talletavad osad. Klotsid on tehtud pöögipuust ja luminofoorplastikust ning need on omavahel ühenduvad, et saaks luua lihtsasti erinevaid kujundeid ja vorme. Lambi laadimiseks aseta helendavad osad 1-3 minutiks päikesevalguse kätte, kui kasutad lampi siis tahavad laadida kauem. Tootes on kasutatud täiesti kahjutuid pigmente!

Selles mängus saab laps arendada erinevaid loovusoskusi, eriti hästi arendab motoorikat ja nii loogilist mõtlemist kui ka fantaasiat koos. Sobib nii suurematele kui väiksematele lastele, samuti lastele 18+!

LEKKID mänguasjad arendavad loomingulisust, probleemilahendusoskust, ruumilist mõtlemist, käelist osavust ja ruumilist planeerimist.

NB! Väikesed osad, alates 3+ ja noorematel kasutamine ainult vanemate järelvalve all!

Kontrollitud toode, vastab : ASTM Standard Consumer Safety Specification on Toy Safety, F 963. EN71