LEKKID Magical Lights Pack

Kuumakse al. 7.81 / 6 kuud

45.95

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

LEKKID on pärit Barcelonast. Koostöös haridus- ja disainispetsialistidega on loodud kvaliteetsed ja innovaatilised mänguasjad, mis avardavad laste mõttemaailma, õpetades, et asjad ei pruugi olla alati nii, nagu nad esmapilgul näivad. Need julgustavad lapsi rakendama oma loovust ja uudishimu.

LEKKID komplektid on kohandatud ka värvipimedatele inimestele mugavaks kasutuseks. Kasutades ColorADD süsteemi, on pakenditel märgitud klotside värvid.

LEKKID Magical Lights Pack – pimedas helendavad klotsid!

Valgusta oma fantaasiat ja loo iga õhtu uus lamp! Komplektis on üle miljoni erineva lambi võimaluse, mida saad ise kokku panna.

Samuti võib siit pakist leida näiteks helendava krooni, aia, kuulambad, helendava tulnuka, helendavad piirded rallirajale ja palju muud mida sinu fantaasia võib luua.

See komplekt kujutab endast konstruktsioonimängu, mis koosneb 38 elemendist. Pakis on naturaalsest pöögipuust alus ja tugiklotsid ning erilised luminofoorplastikust valgust talletavad osad, mis on omavahel ühenduvad, et saaks luua lihtsasti erinevaid kujundeid ja vorme. Tootes on kasutatud ainult täiesti kahjutuid pigmente!

Helendavaid klotse on kõige parem laadida päikesevalguses. Meie kliimas piisab tavaliselt 5-minutilisest päikese käes hoidmisest. Kui päikest pole, võib laadimisaeg olla pikem. Lambi all laadimisel võib LED pirn olla vähem efektiivne, seega proovige erinevaid lampe, et leida parim tulemus.

Selles mängus saab laps arendada erinevaid loovusoskusi, eriti hästi arendab motoorikat ja nii loogilist mõtlemist kui ka fantaasiat koos. Sobib nii suurematele kui väiksematele lastele, samuti lastele 18+!

LEKKID mänguasjad arendavad loomingulisust, probleemilahendusoskust, ruumilist mõtlemist, käelist osavust ja ruumilist planeerimist.

Juhime tähelepanu, et helendava osad on küll valgust talletavad, aga helendus ei ole võrreldav päris lambiga.

NB! Väikesed osad, alates 3+ ja noorematel kasutamine ainult vanemate järelvalve all!

Kontrollitud toode, vastab : ASTM Standard Consumer Safety Specification on Toy Safety, F 963. EN71