Grimm´s väike Sünnipäevapärg, Naturaalne

17.95

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

See sünnipäevapärg sobib suurepäraselt sünnipäevalauale keskseks elemendiks või näiteks kaunistuseks aknalauale. Kaunistatud Grimm’s dekoratiivfiguuride, lillede ja küünaldega, loob see iga kord erilise atmosfääri.
Ohutuse tagamiseks kasutage küünalde jaoks küünlahoidjaid. Veenduge, et leekide läheduses poleks tuuletõmbust ja dekoratiivfiguuri.

Koosneb: 4 osa, igas osas 3 auku

Materjalid: pärnapuu, mittetoksiline taimepõhine õliviimistlus.
Mõõdud: läbimõõt 22 cm

Alates: 14+

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätkusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71)  vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.