Grimm´s Messingist küünlahoidja

1.85

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Messingist küünlajalad jõulukuuse küünaldele, mis sobivad ka Grimm’s sünnipäevapärgadele ja muudele lauakaunistustele. Ohutuse tagamiseks kasutage iga küünla juures küünlahoidjat. Veenduge, et leekide läheduses poleks tuuletõmbust ja dekoratiivfiguuri.

Küünlahoidjaid müüakse eraldi.

Materjalid: messing
Mõõdud: sisemine läbimõõt 1,4 cm, väline läbimõõt 2 cm

 

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71) vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.