Grimm´s kõristi “Mini Baby Roller”

23.50

Saadavus: Laost otsas Bränd:

Kirjeldus

Grimm´s puidust kõristi “Mini Baby Roller” on ilus ja naturaalne kõristi beebile.

Mini kõristi sees on puidust pallikesed ja kelluke. Veeremisel teevad puidust pallid ja kelluke toredat häält, mis julgustab beebit järele roomama. Veeremisel värvid segunevad ja näitavad vikerkaare harmoonilist värvigammat. Kõristi kere on tehtud sellise kujuga, et beebil oleks sellest mugav haarata.

Ohutu ja testitud toode, mis valmistatud käsitsi Euroopas.

Materjalid: pärn ja pöök, mittetoksiline veepõhine värv, mittetoksiline taimebaasil viimistlusõli.
Mõõdud: pikkus 6 cm, läbimõõt 6 cm

Alates: 0+

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätkusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71)  vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.