Erzi Jäätisetorbik, Kollane

2.99

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Alates maitsvast mängutoidust mänguköögis kuni mängudeni, mis treenivad keha ja vaimu – need vastupidavad puidust mänguasjad on suurepärased varajaseks õppimiseks.

Puidust realistlik jäätisetorbik.

Mõõdud: 40x103x40 mm

Kaal: 0.049 kg

Vanus: 3+

Materjal: Pöök

ASTM-Siegel      Made in Germany-Siegel

Alates selle loomisest 1991. aastal on Erzi seadnud üle maailma standardi oma elutruude ja väga detailirohkete miniatuursete puidust toiduartiklite valikuga. Iga virsik, pirn ja ploom on valmistatud täispöögipuidust, mis on hangitud FSC sertifitseeritud tarnijatelt ja viimistletud käsitsi naturaalsetes värvides, mille tulemuseks on toode, mis näeb söömiseks kutsuvam välja kui ehtne toode ise. Alates kirsstomatitest ja lõpetades tarretistopside ja isegi praekanaga – teie lapsest saab järgmine meisterkokk oma teesklevas väikeses toidumaailmas.

Saksamaal disainitud ja valmistatud Erzi kui ettevõte tunneb uhkust iga valmiva osa üle ning tagab, et iga õun ja sai on valmistatud kõrgeimate võimalike standardite kohaselt ning materjalidest, mis vastavad väga rangetele keskkonnanõuetele. Erzi on pühendunud iga lapse mängu- ja õppimisvajaduse toetamisele oma kvaliteetsete ja keskkonnasõbralike toodetega ning püüab seda teha ka järgmised 30 aastat.