BOODY on Austraalia riidebränd, kes toodab imepehmeid ja mugavaid bambusriideid!

Nende eesmärk on luua riideid mis on keskkonnasõbralikud, kauakestvad ja samas kehasõbralikud. Jätkusuutlikkus ja minimaalne jalajälg keskkonnale on neile väga oluline.
Valikust leiab mugavaid meeste -, naiste – ja lasteriideid. Põhirõhk on igapäeva “basic” asjadel, milles saad ennast hästi tunda, lisaks on neil ka spordiriiete liin.
Milleks eelistada bambuskangast?
Bambusel on väga head antibakteriaalsed ja seenevastased omadused, mis säilivad ka peale kangatootmise protsessi. Tänu sellele ei teki riietele ka halba lõhna. Bambuskangas on väga vastupidav!
Bambuskangas on hüpoallergeenne, sobib väga hästi üli tundliku naha korral ja ka näiteks atoopilise dermatiidiga nahale.
Bambuskangas on väga hästi hingav, niiskust imav ja kehatemperatuuri reguleeriv.
Kõik Boody riided on tehtud bambuskangast, mis on hinnatud UPF50+ päikesekaitsefaktoriga.
Kangas on imepehme ja siidine naha vastas! Suvel jahutab, talvel hoiab keha soojas.
Muideks, kas teadsid, et bambus on kõige kiiremini kasvav taim maailmas? Osad sordid kasvavad lausa meeter päevas!                                      Bambus neelab rohkem süsihappegaase ja toodab 30% rohkem hapnikku kui teised puud sama ala kohta. See teeb bambustaimest suurepärase leevendaja kasvuhoonegaasidele.

Mis teeb Boody eriliseks?
Boody toodab oma kangast täiesti orgaanilisest bambusest- kasvamisel ei kasutata mingeid mürke ega väetiseid. Taim kasutab kasvamiseks vaid vihmavett ja kogu tootmises kasutatav vesi on taaskasutatud! Toore bambuse töötlemisel kasutatakse küll kemikaale aga kogu tootmisest tulev jääk puhastatakse ohtlikest ainetest ja kõik läheb ümbertöötlemisse ja uuesti kasutusse.
Täpsemalt saad lugeda SIIT.

Lõpptootena on Boody tooted täiesti puhtad ja ohutud nahale! Toodetel on nii ECOCERT, OEKO-TEX, FSC, PTA Vegan Approved, SGS, ISO 14001, ISO 9001 ja WRAP sertifikaadid. Nende kohta saad lugeda SIIT.

Boody on ka 1% for the Planet liikumise liige, annetades 1% oma e-kaubanduse tuludest mittetulundusühingutele, kes töötavad keskkonna kaitseks. Selle kohta saab infot SIIT.

Loe edasi