Villariided beebidele, lastele ja täiskasvanutele

HellyK villariiete valik on piisavalt suur, et teie pere pealaest jalatallani villariietega katta. Oleme teieni toonud valiku jätkusuutlikest ja orgaanilistest villarõivastest, mis on eetiliselt toodetud ja loodud kestma. GOTS sertifikaadiga mahepõllumajanduslik vill = õnnelikud loomad, taastuvad talupraktikad ning pestitsiidivaba pehme ja siidine vill.

Meriinovilla ja siidi kooslus on täiuslik kiudude segu eriti tundlikule nahale. See on meie lemmik aastaringne villakiudude segu. Siid lisab täiendavat rahustavat ja jahutavat omadust, mis muudab selle ideaalseks nii kuuma kui ka külma ilmaga. Nende täiuslikult tasakaalustatud segu suurendab nende kiudude temperatuuri reguleerivaid omadusi ja aitab hoida teid ja teie last kuuma ilmaga jahedana ja higistamata ning külma ilmaga soojas.

MIKS ON MERINOVILL KÕIGILE SUUREPÄRANE VALIK?

Need on põhjused, miks oleme meriinovilla suured austajad:

Loe edasi…

Looduslik, jätkusuutlik ja biolagunev – proovime otsida võimalusi garderoobi jätkusuutlikumaks muutmiseks ning looduslikest, taastuvatest kiududest, näiteks villast, valmistatud riiete ostmine on selleks suurepärane võimalus.

Vastupidav – meriinovill on kaheksa korda tugevam kui puuvill. Meriinovillast riideid võib väänata ja venitada, kaotamata oma kuju, nii et villaseid riideid saab sageli kanda ja pesta ning need näevad endiselt suurepärased välja.

Pehme ja mugav – tavalisel villal on halb maine, kuna see on karm ja sügelev, kuid meriino peened niidid on siidiselt pehmed ja siledad.

Lõhnakindel ja loomulikult antimikroobne – meriinovill tõrjub halbu lõhnu tekitavaid baktereid, mis tähendab, et meriinovillast riideid saab kauem kanda ja vähem pesta.

Loe lähemalt ka meriinovillaste riiete õigest hooldusest.

Loe edasi