TARNAWA Maja värviliste klotsidega-Vikerkaar

Kuumakse al. 5.93 / 6 kuud

34.90

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Kas mäletate tunde, mis kulutasite oma mänguasjadega majade, losside, kindluste ja sildade ehitamisele? Tänu käsitsi valmistatud viimistlusele pakub see puitmaja rohkelt rõõmu ja köidab teie lapse tähelepanu. Komplekti kuulub klotsidest vikerkaare maja, mis võimaldab erinevaid kombinatsioone luua. Virnastamisel ja sorteerimisel parandab väikelaps käe-silma koordinatsiooni, kujutlusvõimet ja keskendumisoskust, samal ajal lõbusat mängu nautides. Omapäraste värvide ja varjunditega on see maja ka ideaalne kaunistus teie lapse toa jaoks.

Komplekt koosneb 16 värvilisest elemendist,
– Klotsid sobivad teiste kollektsioonide klotsidega
– Valmistatud FSC® sertifitseeritud tarnijate tippkvaliteediga lehtpuidust,
– Käsitsi maalitud keskkonnasõbralike värvidega,
– Viimistletud ohutu ja mittetoksilise lakiga,
– Täpselt poleeritud, meeldiv puudutada, nauditav ja ohutu,
– Keskkonnasõbralik toode,
– Komplekt on pakitud naturaalsetes toonides pappkarpi.

Mõõdud: 12,0×12,0x23,0 cm

Kaal: 1,5 kg

Materjal: puit

Soovituslik vanus: 1+a.

NB! Tegemist on käsitsi valmistatud ja käsitsi maalitud ainulaadse disainiga tootega. Võib esineda väiksemaid erinevusi.

TARNAWA on 1934. aastal Poolas asutatud pereettevõte, mis toodab käsitsi valmistatud puidust mänguasju. Kõik mänguasjad on hoolikalt valmistatud, funktsionaalsed, looduslikud ja kahjulike ainete vabad. TARNAWA mänguasjad ei ole masstoodang, need on väiksed kunstiteosed.

Suurepärased mänguasjad, et luua lapsele mängimiseks loomingulised tingimused ning stimuleerida tema arengut ja õppimist!

TARNAWA puidust mänguasjad vastavad EL standarditele (CE-märgis) ja mänguasjade ohutusnõuetele vastavalt direktiivile 2009/48/EÜ.