Müsli Cozy Me body PV, Ocher

18.90

Bränd:
Puhasta
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Nii pehme, mugav ja mõnus ümbrikkaelusega body. Ümbrikkaelus teeb beebi riietumise palju lihtsamaks, sest võimaldab body jalgadest ülesse selga tõmmata , mitte üle pea. Varrukad on pikendatud otsaga, mida annab tagasi pöörata ja nii saab pikendada body kandmise aega.

Body on väga pehmest orgaanilisest puuvillast, värvitud mürgivabade värvidega.

Kvaliteetne kangas, millelt tulevad hästi välja plekid ja värv ei luitu kiirelt pesus. Riideid ei pea olema palju, kui nad on kvaliteetsed! Nii hoiad keskkonda ja ka oma kodu korras.

Koostis: 95% orgaanilist, sertifitseeritud puuvilla, 5% elastaani.

Müsli on Taani lasterõivaste bränd, mis loob orgaanilist, puhast ja jätkusuutliku moodi. Riided on hea kvaliteediga ja loodud selliselt, et neid saaks anda edasi ka järgmisele omanikule. Kõik Müsli villased ja puuvillased tooted on rangelt kontrollitult puhast ja orgaanilist päritolu ning ei sisalda nahale kahjulike aineid, värvitud mürgivabade värvidega.

Tooted on GOTS sertifikaadiga. Müsli tootmise töötajate töötingimused on alati kontrollitud ja vastavad normidele. Ja lisaks puhtale koostisele, on Müsli tooted ka väga mugavad, pehmed ja ilusad!

(GOTS Organic Certified by Ecocert Greenlife Lic. No. 152033).

Lisainfo

Materjal

Suurus

, , , ,