Grimm´s Majad

Kuumakse al. 4.99 / 12 kuud

57.95

Saadavus: Laost otsas Bränd:

Kirjeldus

Väikestele linnaplaneerijatele: Kiiresti arenevad moodsa arhitektuuriga linnad või aitade ja kirikutega külad, mis kaunistavad värvilise maastikuna ka iga puitraudteed. Väikesi maju on nende lihtsa kuju tõttu lihtne virnastada. Kiirelt ehitatakse üles kõrge torn või alevik.

Koosneb: 15 käsitsi maalitud maja uste ja akendega, puitkarkassil

Materjalid: pärnapuit, mittemürgine veepõhine viimistlusvärv, karkass õlitatud vineer.
Mõõdud: karkassi pikkus 22cm, majade kõrgus ca. 8cm, laius 2-10cm.

Alates: 2+

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätkusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71)  vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.