Grimm´s magnetiline mäng “Tähestik”

Kuumakse al. 5.68 / 12 kuud

65.95

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Grimm´s puidust magnetklotsid koos väikse metallist alusega.

Selle magnetilise tähestiku pusle abil avastavad eelkooliealised lapsed mänguliselt tähtede maailma. Igale tähestiku tähele on määratud värv ja see koosneb ühest kuni viiest osast, mis tuleb õigesse kujundisse seada. Kuid avastusretkel olevad lapsed leiavad ka palju muid viise, kuidas tähti üha uutel viisidel ja erinevas suuruses ehitada. Osade abil saab loomulikult kujundada ja konstrueerida ka ilusaid värvialasid, mustreid ja palju muud.

Kõik Grimm´s magnetklotsid tulevad mustas metallist karbis, mida saab kasutada koheselt mängualusena.

Kõiki magnetmänge saab omavahel kombineerida ning nad sobivad koos kasutamiseks Grimm´s eri suuruses tahvlitega, mängupinda on rohkem.

Materjalid: kask, pappel, mittemürgine veepõhine viimistlusvärv.
Mõõdud: tähe suurus umbes 9 cm, klotside paksus 0,4cm.

Koosneb: 77 osa.

Alates: 5+, väiksed osad!

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätkusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71)  vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.