Grimm´s ehituskomplekt “Lõvi”

Kuumakse al. 7.37 / 18 kuud

117.95

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Imeline puitkarkassis ehitusmäng, mis ühendab endas õlitatud naturaalse puidu orgaanilisi kujundeid ja erksavärvilisi, rangelt geomeetrilisi kujundeid.
Majesteetlik komplekt on enamat kui austusavaldus ohustatud loomale. Temaga tahame ka teie ellu tuua natuke HAKUNA MATATAt. Suahiili keelest tõlgituna tähendab see ütlus “raskusi pole” või “ära muretse”.

Klotsidega ehitades ja nendega mängides arenevad lapsel peenmotoorika ja ruumilise mõtlemise oskused.

Grimm´s ehituskomplektid täiendavad üksteist, ja sobituvad kokku, et lapsed saaks vorme ja kujundeid kombineerides luua veelgi unikaalsemaid struktuure.

Koosneb: puidust raam, 27 osa

Materjalid: pärnapuu, mittetoksiline veepõhine värv/mittetoksiline taimepõhine õliviimistlus.
Mõõdud: raami pikkus 44,5 cm, laius 44,5 cm, klotsi paksus 3-4 cm

Alates: 3+, väiksed osad!

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätkusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71)  vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad, mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.