Kirjeldus

Uus iluinnivatsioon Alphanovalt! Sprei päevitusõli, mis pakub kaks korda kõrgemat kaitset UVA päikesekiirguse eest, kui seda nõuavad Euroopa standardid. Veekindel!

SPF50+ päevitusõli pakub kaitseb UVA ja UVB kahjulike päikesekiirte eest jätmata kehale valgeid jälgi. Päikesekaitset pakub uue põlvkonna filter Trinosorb S, mis on ohutu nahale, merekeskkonnale, suurtele ja väikestele (https://incidecoder.com/ingredients/bis-ethylhexyloxyphenol-methoxyphenyl-triazine) . Õlil on meeldiv monoi lille lõhn. Toode on vegan.

Õli on väga mugav pealemäärida ja toode kestab kaua. Toode ei jäta nahale valget kihti. Ei jäta nahka rasvaseks ega kleepuvaks.

Toote koostiosad on pestitsiidide ja GMO vabad. Toodet ei ole testitud loomadel. Toode on pakendatud taaskasutatud plasti ja pudelit saab uuesti taastöödelda.

Lisaks ohutule päikesefiltrile on kreemis mitmed nahale pai tegevad koostisosad:

  • rapsiseemneõli, niisutab nahka
  • jojobaõli, pehmendab ja niisutab nahka, rahustava ja taastava omadusega, kaitseb nahka kuivamise eest
  • päevalilleseemneõli – kaitseb niiskuskao eest ja taastab nahka
  • e-vitamiin – kaitseb vananemise eest.
  • vaarikaseemneõli – taastab, pehmendab ja niisutab nahka

Kasutamine: toodet võib kasutada kogu kehal sh juustel ja näol. Piserda toodet 30 minutit enne päikesekätte minemist kehale ja hõõru imendumiseni. Kuigi toode on veekindel, soovitame õli peale kanda ikka iga 2h tagant.