Ulrich lanoliiniga villapesugeel

13.90

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Ulrich villa-siidi-lambanaha pesuaine lanoliiniga 500ml.
Puhastab ning hooldab villa, siidi ja pestavat nahka, lanoliin hooldab pesemise ajal ja aitab villa headel omadustel kauem püsida. Lanoliiniga pesuaine teeb villariided eriti pehmeks ja mõnusaks!

Valmistatud taastuvatest toorainetest ja lanoliinist. Ei sisalda palmiõli ega petrokeemilisi koostisosi. Looduslik piimhape takistab katlakivi ladestumist. Vastab Saksamaa Loomakaitseliidu nõuetele.

Kasutamisjuhend: 20 ml (2 korgitäit) 2,5 kg kuiva pesu kohta. Jälgida riiete pesemisjuhendit. Jätkub umbes 25 pesukorraks. Pärast avamist soovitatav kasutada 12 kuu jooksul.

Koostisained vastavalt EL-määrusele 648/2004: <15% mitteioonsed tensiidid*, <15% anioonsed tensiidid*, 5% taimne seep, PEG 75 lanoliin, piimhape ja vesi.
*Taimset päritolu tensiidid.

NB! Pea meeles, et villased ja siidist asjad tahavad peale pesu vormi sättimist, nii ei kuiva üks äär pikemaks jane. Venita kergelt kuivama pannes varrukad ja kerepikkus sirgeks. Kui pesed lukkudega tooteid siis kindlasti pane kuivama pesurestile laotatult ja silu lukk ja luku kõrvalt olev kangas sirgeks, nii ei hakka lukk lokkima.

Lisainfo

Materjal

,