TASUTA TRANSPORT Tellimustele üle 100 €

Aafrika lugude lamp

Kirjeldus

“Les Papoum” lugude lamp. Aafrika loomadest räägikiv lugude lambis on kolm jutukest- 1: Elevandid võtavad dušši!- 2: Jõehobu kutsub oma lapsukesi!- 3: Lõvikutsikad teevad avastuse!

Projektorlamp koos kolme erineva looga slaididel, igal slaidil kaheksa pilti. Iga slaidiketas räägib klassikalise muinasjutu Moulin Roty võtmes.
Vahelduseks hea tavapärastele raamatutele lugeda unejuttu seinalt või miks mitte korraldada üks kinoõhtu.
Arendab loovust nii vanematel kui lapsel.
Pisike lamp mille seest võlub välja väga suure pildi, vastavalt sellele kui kaugel ekraan on, saab lambi otsast pildi teravust reguleerida. Ekraanina saab kasutada nii seina, lage, põrandat kui ka näiteks valget paberit.
Sobib koos vanematega vaatamiseks juba pisikesest peale, iseseisvalt kasutamiseks soovituslik vanus 4+.

NB! Lambi ots on keeratav, esimene kord võib veidi kõvemini kinni olla, võib julgelt keerata. Õigesti reguleeritud pilt on hea teravusega. Mida suurem pilt, seda hajutatum, väiksem, lähemale suunatud pilt on jälle kontrastsem. Kõige parem on pilte vaadata täiesti pimedas toas.

Ei soovita jätta slaidikettaid vedelema mänguasjakasti vms. Need lähevad tolmuseks ja igasugused ebemed on pildil näha. Slaidikettaid saab küll kenasti puhastada, aga lihtsam on neid hoida kusagil kaanega karbis või tootekarbis, nii teenivad need kaua!

Lisasid just selle toote ostukorvi: