Allahindlus!

Müsli mähkimisalus orgaanilisest puuvillast kattega, Rose Wood

Kuumakse al. 6.11 / 6 kuud

Original price was: 59.90€.Current price is: 35.95€.

Saadavus: Laost otsas Bränd:

Kirjeldus

Müsli mugav, pehme, kvaliteetne ja keskkonnasäästlik mähkimisalus.

See mähkimisalus on beebile väga mugav sest on tehtud tihedast, pehmest ja naha vastas mõnusast orgaanilisest puuvillast kattega ja seest pehmest poüretaanvahust.

Mähkimisaluse kate on kergesti eemaldatav ja masinas pestav.  Selles mähkimisaluses ei ole kasutatud vakstut ega kilet, tänu sellele peab see väga kaua vastu ja saab teenida järelturul mitut peret. Võimalik juurde osta ka vahetatavaid puuvillaseid katteid. Kasutades on hea mähkimisalusele laotada lisaks väike rätik või musliinlapp, millega mugav kohe peale pesu peput kuivatada, samuti kaitseb määrdumise eest.

Koostis 30% orgaaniline puuvill (OCS), 70% polüretaan.

Mõõdud: 50 x 65 cm.

Mähkimisalus tuleb kattega sama tooni orgaanilisest puuvillast hoiustamiskotis.

Müsli on Taani lasterõivaste bränd, mis loob orgaanilist, puhast ja jätkusuutliku moodi. Riided on hea kvaliteediga ja loodud selliselt, et neid saaks anda edasi ka järgmisele omanikule. Kõik Müsli villased ja puuvillased tooted on rangelt kontrollitult puhast ja orgaanilist päritolu ning ei sisalda nahale kahjulike aineid, värvitud mürgivabade värvidega.

Tooted on GOTS sertifikaadiga. Müsli tootmise töötajate töötingimused on alati kontrollitud ja vastavad normidele. Ja lisaks puhtale koostisele, on Müsli tooted ka väga mugavad, pehmed ja ilusad!

(GOTS Organic Certified by Ecocert Greenlife Lic. No. 152033).

Lisainfo

Materjal