Kirjeldus

Special edition! Milda x Hellyk on taas loonud uue ja ägeda voolimismassi KOI, seda leiate vaid Hellykust!

See voolimismass on kaunilt sillerdav ja ergas nagu koi kalad ja vesi. Pool voolimismassist on ergas oranž nagu koi kalad ja teine pool sinine nagu vesi. Koi voolimismass on kergelt apelsini lõhnaga.  Värvimisel on kasutatud mineraalpigmente, see teeb värvid kirkaks ja päikese käes sillerdavaks. Peale on puistatud sillerdavaid litreid, mis päikese käes helgivad täpselt nagu kala soomused! Purki on värvid jaotatud pooleks, et saaks ise valida kas mängida kahe tooniga eraldi või segada need kokku!

Selles purgis on 100% looduslik voolimismass, litrid on samuti looduslikud ja komposteeritavad!

Imeliselt lõhnav ja täiesti ohutu voolimismass sobib igas vanuses mängijale ajaviiteks, kunstiliseks eneseväljenduseks või arendavaks tegevuseks!

Voolimismassiga mängimine:

  • suurendab ajupoolkerade koostööd
  • arendab loomingulist mõtlemist
  • parandab peenmotoorikat
  • vähendab stressi, pinget, ärevust
  • mõjutab erinevaid meeli: haistmine, kompimine, nägemine
  • annab lapsele pikaks ajaks tegevust

Lapsele täiesti ohutu

Kõik koostisosad on looduslikku päritolu, sealhulgas värvi-, glitter- ja lõhnalisandid.

 

Kauakestev ja piisavalt suur
Milda tooted (ka lõhn) kestavad kaua (6-12 kuud) ja kogus on suur (150g) – saab meisterdamise ka suurelt ette võtta.

Kuidas erineb tavalisest plastiliinist?
Tavalist plastiliini toodetakse vahast või parafiinist (naftasaadus), tihti on see käe all kõva ja jäik ning lapse väike käsi väsib kiirelt.

Teised pehmed plastiliinid, mida turult leida võib, pole naturaalsetest koostisainetest ning enamasti kaasneb nendega rohkem plastikut kui toodet ennast.

Milda tooted on pehmed ja ohutud – laps saab kohe mängima hakata, ei pea mudima massi kaua, et see pehmeks saada. Lisaks lõhnavad meie tooted taevalikult.

Kas hea lõhn ei kutsu lapsi toodet sööma?

 

Meie jõuluaegsed mandariini- ja piparkoogilõhnased voolimismassid on tõepoolest isuäratavad, kuid massi enda maitse on soolakas. Isegi kui laps väheke ampsab, pole see talle ohtlik ning ta mõistab koheselt, et maitse polegi teab mis hea 🙂

Zero-waste
Keskkonnahoid on meile väga oluline. Seega ei kasuta me oma toodete pakendamisel plastikut, vaid alumiiniumit, mida on lihtne ümber töödelda. Ka voolimismass ise on komposteeruv – kui selle eluiga läbi saab, viska see lihtsalt biojäätmete hulka.

 

Milda – osake loodusest, just nagu sina!