Leguano Scio, Rose

Kuumakse al. 6.06 / 18 kuud

99.00

Bränd:
Puhasta
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Uued slip-in vabaajajalatsid Leguanolt. Ülimugavad ja kaunid õrnroosad, kerge sädelusega jalatsid. Sobivad kandmiseks nii suvisel ajal, kui ka sisejalanõudena. Leguanode puhul ei pea heledaid toone kartma, sest neid on lihtne pesta!

Sciode valmistamisel on kasutatud väga peent, kootud tekstiili. Neil on ülipainduv ja pehme tald nagu kõikidele Leguanodele omane. Jalg saab kõndimisel vabalt ja loomulikult kaasa liikuda. Slip-in mudelit saab väga kergelt ja kiirelt jalga- ja jalast ära. Tänu pehmele ja kergelt venivale kangale võtavad jalatsid kohe kandja jala kuju.

Sobivad kõige paremini keskmise laiusega jalale, millest siis annab laiusesse natuke sättida. Samuti keskmise kõrgusega ja ka veidi kõrgemale jalatõusule. Ei sobi väga kitsale ja väga madalale jalale ning samuti väga laiale ja väga kõrgele jalale.

Leguano Scio vastab täielikult barefoot jalatsite nõuetele. Sinu varbad ei ole kokku surutud, tänu sellele on väiksem tõenäosus hallux valguse- või küünetraumade tekkele. Barefoot jalatsitega püsib rüht õige ja ülipainduv tald tagab maksimaalse liikuvuse, et jalalaba lihased saaksid tööd teha ja oma toonust hoida. See kõik aitab ennetada hilisemas elus põlve- ja seljaprobleeme.

Pealmine materjal: 90% polüester, 10% lurex
Sisetald:50% polüamiid, 50% polüuretaan
Välistald: 100% Lifolit®


Hooldus:
leguano jalatseid võib vajadusel pesta pesumasinas 30 kraadiga, pesukotis, lühema programmiga ja õrnema pesutsükliga. Kasutada õrnatoimelist pesugeeli (mitte pulbrit). Valgendajat või pehmendajat mitte kasutada.

Valmistatud Saksamaal

Mõõdud- pikkus mõõdetud Plus 12 mõõtevahendiga, mis annab jalatsi sisemõõdu. Olenevalt mõõtjast ja mõõtevahendist võivad mõõdud vähesel määral erineda.

  • 38 – 24,1cm
  • 39 – 24,7cm
  • 40 – 25,5cm
  • 41 – 26,1cm
  • 42 – 26,7cm
  • 43 – 27,5cm
  • 44 – 28,0cm

Lisainfo

Jalatsi suurus

, , , , , ,