Kirjeldus

Colourclip XL on suur pannal, õhemate juustega saab sellega panna kinni terve patsi jagu juukseid, paksemate juuste korral saab selle pandlaga kinnitada juuksed osaliselt või kinnitada soengut. Klõpsuga kinnitus hoiab juuksed kindlalt paigal, samas on kanda mugav. Sobib nii suurtele kui ka väikestele kandjatele.

Hairjewelz by Elle on Hollandi bränd mis toodab silmapaistvaid aksessuaare juustesse.

Elu on liiga lühike igavate soengute jaoks! Sellepärast lõi Hairjewelz by Elle Colourclip’id, et saaksid iga päev oma juukseid veidi ekstra eriliselt sättida! Klambrid on lihtsad aga samas erilise välimusega!

Colourclip’id on valmistatud armastusega ja käsitööna parimatest materjalidest. Iga disain on ainulaadne ja omab isikupära, nii et kõigile leidub midagi. Neid on lausa 8 erinevat tüüpi, mille vahel valida!

Soovid koduseks olemiseks juukseid mugavalt sättida või pidulikumat välimust peole, Colourclip’id on erilised aksessuaarid. Need klambrid ei ole mitte ainult kaunid, vaid ka väga praktilised. Püsivad kindlalt paigal ka paksemate juustega ja hoiavad soengu või tuka kindlalt soengus.

NB! Värvid ja mustrid võivad pisut erineda pildil kujutatust. Värvikombinatsioonid on siiski samad.

Materjal: Niklivaba

Pikkus: 9 cm

Laius: 2 cm