Grimm´s kõristi “Pastellhelmed”

15.80

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Grimm´s puidust kõristi “Pastellhelmed” on ilus ja naturaalne kõristi beebile.

Tõeliselt silmapaistev mänguasi, suurte värviliste helmestega. Julgustab beebisid roomama ja aitab arendada motoorseid oskuseid. Kõristi värvilised heled tõmbavad tähelepanud ja nende peal on hea harjutada sõrmede motoorikat. Selle kõristi saab panna nii oma käe külge kui kasutada eraldi helmeste kogumina.

Ohutu ja testitud toode, mis valmistatud käsitsi Euroopas! Süljekindel.

Materjalid: vahtrapuit, mittetoksiline veepõhine värv.
Mõõdud: Ø 11 cm, helmes Ø 3 cm.

Alates: 0+

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71) vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.