Kirjeldus

Grimm´s suured ja säravad “kalliskivid”.

Sobivad hästi dekoratsioonideks, värvide järgi sorteerimiseks, kaunistuseks sünnipäevarõngastele, sära lisamiseks puidust ehitistele, kaunistuseks mängumaailmadele ja kindlasti lapsed leiavad neile palju kasutamist veel.

Kristallid on suured ja neil on peeglitaoline põhi, helgivad kaunilt eriti hästi päikese käes.

Koosneb: 28 tükki.
Materjalid: akrüül.
Mõõdud: 2,5cm-4,5cm.

Soovitatav: 4+

Ei sobi kindlasti alla 3a lastele!

Puhastamine: niiske lapiga, kivide üksteise vastu nühkimisel pinnad kriimustuvad, mõeldud kaunistamiseks.

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätkusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71)  vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.