Grimm´s astmelised loendamisklotsid, väike

Kuumakse al. 8.66 / 6 kuud

50.95

Saadavus: Laost otsas Bränd:

Kirjeldus

Grimm´s Loendamismäng koos mänguideedega.

Tutvusta lapsele põnevat numbrite maailma läbi mängu! Põnev viis matemaatikamaailmaga sõbraks saada.

Sobib kokku hästi ka Matemaatikasõpradega ja Helmetrepiga. Loenda ja sorteeri, lisaks numbritega tutvumiseks sobib ka värvide järgi sorteerimiseks, ehitamiseks jne.

Materjalid: pärnapuit, mittemürgine veepõhine värv, mittemürgine taimebaasil viimistlusõli.
Mõõdud: pikkus 22,5 cm, klotsi paksus 2cm ja kõrgus 1-10cm.

Koosneb: 100 klotsi alusel.

Alates: 3+  väiksed osad!

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätkusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71)  vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.