Great Pretenders Azure Metallikdraakoni keep

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Kirjeldus

Tutvustame kõige maagilisemat ja majesteetlikumat keepi, mis sinu garderoobi kunagi kaunistanud on: Azure Metallic Dragon Cape! See keep ei ole teie tavaline riideese; see on ülim kostüüm kõigile, kes soovivad lisada oma garderoobi müütilist maagiat!

Parimast metallik spandex-kangast valmistatud keep sädeleb ja särab valguses, luues sillerdava efekti, mis paneb kõik su sõbrad sind kadestama. Keebi kirgas sinine värv on inspireeritud sinisest taevast ning keerukas draakoni soomuste muster ja draakonisarved on kaunilt metallik sinakas-rohelised. Keebil on eepiline 3D-täidisega pea, mis on täiesti kartmatu, selle eredad sinised silmad näevad ka kõige sügavama hinge põhja!

Ja mida sa veel ootad? Pane oma vinge keep selga ja tõuse kõrgele taevasse!

Rollimängud pakuvad lastele mitmekülgseid võimalusi õppida, areneda ja suhelda, samal ajal nautides loomingulist ja lõbusat tegevust!

  • Lapsed loovad ise lugusid, tegelasi ja stsenaariume, mis arendab nende loomingulisust ning võimet mõelda väljaspool tavapäraseid piire.
  • Aitab neil arendada enesekindlust ning julgustab avatud suhtlemist.
  • Rollimängud aitavad lastel arendada olulisi sotsiaalseid oskuseid nagu suhtlemine, koostöö, empaatia ja konfliktide lahendamine.
  • Lapsed õpivad mõistma teiste rolle, mis aitab neil paremini mõista erinevaid vaatenurki ja emotsioone.
  • Rollimängud arendavad laste kognitiivseid oskusi nagu probleemilahendus, planeerimine ja otsuste tegemine. Lapsed peavad mõtlema rolli iseloomu, motiivide ja tegevuste üle, mis arendab nende kriitilist mõtlemist.
  • Rollimängud toetavad keele arengut, sest lapsed kasutavad erinevaid sõnu ja väljendeid, et oma rolli ja olukorda kirjeldada. See parandab nende suhtlusoskust ja keelelist mitmekülgsust.

Sobilik vanus: 3-6 a

Valmistatud Kanadas.

NB! Hoiatus! Hoida eemal tulest! Väikesed osad!

 

 

Lisainfo

Suurus

,