Kirjeldus

100% looduslikus dušigeelis on õrnadeks pesuaineteks suhkrust ja kookosest saadud koostisained. Tahke seebi koostises olevad kookosõli ja oliiviõli niisutavad ja toidavad ka kõige kuivemat nahka ja peale kasutamist on nahk pehme ja niisutatud.

Tahke  šampoon ei sisalda plastikut. Toode sobib nullkulu – zero waste elustiiliga inimestele.

Nullkulu elustiili toetav dušigeel on 100% looduslik sh 20% koostisosadest on orgaanilised. Selle koostises olevad ained on samad, mis tavalises dušigeelis ainult, et antud toode ei jäta loodusesse maha plastiku jääke. Toote pesuained on saadud suhkrust ja kookosest. Toode ei sisalda mineraalõlisid, SLS, SLES jm kahjulikku keemiat.

Tahke seep annab pesul värskendava elamuse. Peale kasutamist on nahka pehme ja nõtke.

Kasutamine: tee nahk märjaks ja hõõru seepi niiskele nahale või shvammile ja pese keha. Seejärel loputa veega.

Koostis:

Sodium coco-sulfate, stearyl alcohol, olea europaea (olive) leaf extract*, cocos nucifera (coconut) oil*, olea europaea (olive) fruit oil*, decyl glucoside, aqua, citric acid.

Foaming agent derived from vegetable oil, plant-origin emollient agent, organic olive leaf extract*, organic coconut oil*, clay (bentonite), citric acid (natural-origin pH regulator), organic olive oil*, plant-origin non-sulphated foaming agent, water.

*ingredient from organic agriculture