Grapat Coins x 36

19.95

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Koosneb: 36 puidust münti kuues värvitoonis.

Soovituslik vanus: 1,5+ a.

Hooldus: puhasta niiske lapiga ja lase kohe kuivada. Ära kasta vette või leota vees! Ära kasuta desinfitseerimisvahendit!

Kõik kasutatavad värvid on veepõhised ja mittetoksilised, vastates Euroopa mänguasjade ohutuseeskirjadele ( Toy EN 71-1:2014+A1:2018, EN 71-2:2011+A1:2014, EN 71-3:2019, in USA ASTM 963) ning kasutatavad viimistlusvahad ja õlid on kõik taimset päristolu. Õlidel võib algul olla tugev aroom, kuid see kaob päevadega. Nautige lõhna!

Puidust, looduslike materjalidega viimistletud mänguasjad vananevad koos meiega, nii et väikesed, aja jooksul ilmnevad jäljed on ühe mänguasja elutsükli osa.

 

 

Grapat on väike pereprojekt, mis sai alguse linnast lahkumisest, et elada looduskeskkonnas.

Grapat on pereettevõte, mis disainib ja meisterdab mänguasju Kataloonia Pürenee mägedes. Grapat on Casiana & Jordi looming, kes said inspiratsiooni oma tütre vaba ja loomingulise mängu loomulikust ilust. Kui last ei takista jäik formaat, saab ta luua peaaegu kõike. Grapat usub, et see vabadus mängida, katsetada ja avastada on iga lapse jaoks hinnaline ja seetõttu on nad loonud hulga kauneid mänguasju, mis võimaldavad mängul õitseda. Grapati mänguasjad on valmistatud nende Kataloonia kodust pärit looduslikest, jätkusuutlikest materjalidest. Lepast, pärnast, pöögist ja vahtrast valmistatud mänguasjad on käsitsi maalitud veepõhiste mittetoksiliste värvidega, mis lubavad puidul endal särada oma “ebatäiuslikkuses” ning  mille erinevad toonid on inspireeritud loodusest – sinised veepiiskade varjundid … kärje kollane … õitsev lill.