GoBabyGo libisemiskindlad froteesokid, Black

8.95

Bränd:
Puhasta
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

 GoBabyGo libisemiskindlad froteesokid on kootud kõrgekvaliteedilisest puuvillast. Neil on taldade all- ja varvaste peal pehmed kumminagad. Pahkluu ümber on soonik ja sokid ise kootud natuke pikemad, et nad paremini jalas püsiksid. Sokid sobivad ideaalselt toas kandmiseks, asendamaks susse. Sussid oma kõva tallaga ei lase lapse jalgadel areneda nagu vaja, seetõttu on hea lasta lapsel võimalikult palju paljajalu liikuda, mida need sokid ka võimaldavad. Samuti on nad jalas väga mõnusalt pehmed ja soojad.

GoBabyGo libisemiskindlad sokid on tehtud lastele kellele meeldib aktiivselt liikuda, aidates neil hoida tasakaalu ja läbi selle olla oma tegevuses enesekindlam. Roomaval lapsel on nende sokkidega palju lihtsam edasi liikuda, samuti ei ole ohtu, et toas ringi jooksev laps libisedes kukuks.

Testitud ja heaks kiidetud kahjulike kemikaalide ja saasteainete suhtes

Taani disain, toodetud Euroopas ja omab Oeko-Tex Standard 100 sertifikaati

Oeko-Tex Standard 100 on garantii, et kaupu on kontrollitud kahjulike kemikaalide sisalduse osas ja et kasutatud on ainult kangast, millel pole kahjulikku mõju inimeste tervisele ja heaolule. Libisemiskindlad kummipadjad on valmistatud silikoonist ja ei sisalda ftalaate.

Materjal: 80% puuvill, 17% polüamiid, 3% elastaan
Pese tagurpidi

Lisainfo

Suurus

, , ,

Materjal