Froddo nahast sandaalid Prewalkers T-Bar- Dark Blue

Kuumakse al. 5.94 / 6 kuud

34.95

Bränd:
Puhasta
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Mugavad nahast sandaalid algajale kõndijale Froddo barefoot jalatsite sarjast.

Barefoot jalatsid ei piira lapse liikuvust ja lasevad jalalihastel tööd teha nii nagu nad loodud on. Barefoot jalatsite ninaosa on avar ja varvaste kuju järgiv, seega ei moonuta need kasvavat jalga.

Need jalanõud vastavad täielikult barefoot jalatsite nõuetele.

Jalatsid on kerged, mugavad ja hästi painduvad.  Ninaosa on ruumikas ja varvaste naturaalset joont järgiv. Kand ja varvas on ühel kõrgusel ning puudub võlvitoestus.

Sandaalid on valmistatud kroomivabast, looduslikult värvitud nahast. Tald on naturaalsest kummist, mis võimaldab hea painduvuse, samuti ei ole kummist tald libe. Sisetald on nahast ja antibakteriaalne.

Sobivad kitsale kuni keskmise laiusega jalale ning madala- kuni keskmise kõrgusega jalatõusule.

Enne esimest kasutust soovitame üle teha GoNano, Goldenmix spreiga või teiste taoliste hooldusvahenditega, see teeb jalatsi veekindlamaks ja ka mustus ei hakka nii kergelt külge. Hooldusvahendid leiad siit.

Mõõdud*:

   • 20 – 12,5/5,5
   • 21 – 13/5,6
   • 22 – 13,6/5,7
   • 23 – 14/ 5,9
   • 24 – 14,6/6,1

Plus12 mõõdab jalatsi reaalset sisepikkust ja tulemus ei ole sama nagu sisetalla mõõt, sest üldiselt jalatsis on ruumi rohkem kui sisetald annab.*Mõõdetud- pikkus Plus12 mõõtevahendiga ja laius Clevermessiga. Mõõdud on indikatiivsed, olenevalt mõõtjast ja mõõtevahendist võivad mõõdud mõningal määral erineda.

Lisainfo

Jalatsi suurus

, , , ,