Fred’s World Alfa leggings baby, Night blue

17.90

Bränd:
Puhasta
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Mugavad ja kvaliteetsed retuusid.

Retuusid on väga pehmest orgaanilisest puuvillast, värvitud mürgivabade värvidega. Retuusidel on piisavalt pikad sääred, kellel on probleem, et retuuside sääred jäävad lühikeseks aga suurem number on jälle ülevalt lai, siis need retuusid on lahendus!

Kvaliteetne kangas, millelt tulevad hästi välja plekid ja värv ei luitu kiirelt pesus. Riideid ei pea olema palju, kui nad on kvaliteetsed! Nii hoiad keskkonda ja ka oma kodu korras.

Koostis: 97% orgaanilist, sertifitseeritud puuvilla, 3% elastaani.

Fred’s World on Taani lasterõivaste bränd, mis loob orgaanilist, puhast ja jätkusuutlikku moodi. Riided on hea kvaliteediga ja loodud selliselt, et neid saaks anda edasi ka järgmisele omanikule. Kõik Fred’s Worldi villased ja puuvillased tooted on rangelt kontrollitult puhast ja orgaanilist päritolu ning ei sisalda nahale kahjulikke aineid, värvitud mürgivabade värvidega.

Tooted on GOTS sertifikaadiga. Fred’s Worldi tootmise töötajate töötingimused on alati kontrollitud ja vastavad normidele. Ja lisaks puhtale koostisele, on Fred’s Worldi tooted ka väga mugavad, pehmed ja ilusad!

(GOTS Organic Certified by Ecocert Greenlife Lic. No. 152033).

Lisainfo

Materjal

Suurus

, , ,