Connetix Clear Rectangle Pack 12 pc

Kuumakse al. 4.73 / 12 kuud

55.00

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Laienda oma Connetixi kollektsiooni uute säravate selgete ristkülikutega, mis avavad täiesti uued võimalused kuidas ehitada ja mängida!

Siin pakis on kolme erineva pikkusega ristkülikud. Loodud on täpselt kahe-, kolme- ja nelja ruudu pikkused ristkülikud. Nendega saad luua autodele kaldteid, sildu ning parklaid, ehitada kasvuhooneid, kõrgeid torne ja toestada keerukamaid ja palju kõrgemaid palliradade konstruktsioone. Uute kujunditega komplektid tutvustavad lapsele STEAM-õpet läbi praktilise ja loomingulise mängu, mille piiriks on vaid enda fantaasia.

Komplektis on 12 osa:

  • 4 x lühikest ristkülikut – 2 tavalist Connetix ruutu pikk
  • 4 x keskmist ristkülikut – 3 tavalist Connetix ruutu pikk
  • 4 x pikka ristkülikut – 4 tavalist Connetix ruutu pikk

NB! Pikad ristkülikud on tugevad aga kuna nad on pikad siis mängides ei tasu neid hunnikus vedelema jätta, et vältida klotsi katki astumist!

Connetix on väike Austraalia ettevõte, mis sai loodud kahe pere poolt kui nende lapsed hakkasid lasteaias käima. Nähes kuidas nende lapsed nautisid magnetiliste klotsidega mängimist, otsustasid nad luua oma brändi. Sellise, mille klotsid oleks vastupidavamad, vähem kriimustustele vastuvõtlikumad, kirkamad ja paremini peegelduvad kui teised sarnased turul olevad klotsid.

Connetix klotsidega saavad lapsed ehitada 2D ja 3D kujundeid, arendades oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, ruumilist teadlikkust, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ja aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – seda kõike läbi MÄNGU! Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate ehitiste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju, ehitada aedu või avastada 3D kujundeid ja mustreid. Ehitamine on kiire ja laps ei tüdine ära enne kui mäng valmis! Samuti on neid klotse ka lihtne kokku korjata.

* Klotsidel on kasutatud tugevamaid magneteid, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid. Connetix klotsid on tugevamate magnetitega kui teised magnetklotsid!
Nad on valmistatud toiduainete hoidmiseks sobilikust ja vastupidavast ABS plastikust mis on PBA ja ftalaatide vaba, ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.
* Connetix klotsidel on eriline disain, mis muudab nad eriliselt vastupidavaks ja kriimustuskindlamaks. Samas on nad ka väga selged ja kirgaste värvidega,    mis valguse käes ilusti mängivad ja peegeldavad. Neist ehitatud vitraaž akna ette jätab tuppa tõeliselt ilusa värvide mängu, mitte ühegi teise firma klotsid sellist ei tee.
* Ühilduvad enamiku teiste magnetiliste klotsidega.
* Tegemist on kvaliteetse tootega, mis valmistab Sinu lapsele rõõmu mitmeid aastaid!

NB! Connetix on küll erilise disainiga, mis teeb klotsid kriimustustele vastupidavamaks aga kui neid mööda krobelisi pindu hõõruda siis füüsikaseaduste vastu ei saa ja kõva pinna vastu plastikut hõõrudes tekivad sellele kriimud!

Videomaterjali leiab siit: https://www.youtube.com/channel/UC5SOHodyqEcf6h0Wi7qZdag

Instagram kus leiab ideid mängimiseks: https://www.instagram.com/connetix_tiles/

Soovituslik vanus: 3+ (sisaldab magneteid ja väikseid osi)