Allahindlus!

Affenzahn Comfy Jump vegan talvesaapad, Shark

Kuumakse al. 6.96 / 12 kuud

Original price was: 89.90€.Current price is: 80.91€.

Bränd:
Puhasta
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Comfy Jump – mugavad ja soojad barefoot talvesaapad kitsale jalale.

Jalanõud jälgivad lapse jala loomulikku kuju ning jätavad varvastele piisavalt ruumi. Nii saavad kasvavad jalad liikuda ja areneda kõige loomulikumal viisil. Jalanõude põhi on piisavalt õhuke, et laps tunnetaks liikudes maapinda ning selle kumerusi, samas piisavalt tugev ja vastupidav, et pakkuda lapse jalataldadele vajalikku kaitset. Jalanõude meekärje mustriga põhi on äärmiselt elastne ja ei ole libe.

Affenzahni talvesaabaste omadused:

  • ilmastikukindlad ja vastupidavad materjalid
  • helkurribad
  • mugav jalga panna ja jalast võtta
  • ilma kõrgendatud kannaosata
  • kerged
  • õhuke ja elastne tald
  • naturaalne kuju, lai jalaosa
  • lihtsalt avatavad kinnitused

Jalanõude pealis on valmistatud *bluesign® sertifikaadiga polüestrist. Jalanõude väliskihi ja sisevoodri vahel on 100% veekindel membraan mis hoiab jalad kuivad samas on hingav. Saabastel on eemaldatav Bloom Foam** kummist sisetald ning 70% sünteetilisest ja 30% naturaalsest kummist valmistatud elastne tald. Saapad on seest sooja ja pehme polüestervoodriga, mis tehtud taaskasutatud materjalidest.

*bluesign® on jätkusuutliku tootmise standard, mis kontrollib tekstiilitoodete kogu toodanguprotsessi – toorainest kuni valmis tooteni – ning tagab toodete ohutuse keskkonnale ja inimeste tervisele. Bluesign® sertifikaat tagab, et tooted on valmistatud resursse jätkusuutlikult kasutades ning tootmisprotsessi mõju keskkonnale on minimaalne.

*Bloom Foam on vetikatest valmistatud elastne looduslik materjal.

Minimaalne põhi, maksimaalne istuvus – igale noorele seiklejale.
NB! Saapad on membraaniga aga membraani head omadused hakkavad tööle siis kui välistemperatuur on 15 kraadi madalam kui saapa sees!
Mõõdud:
24 – 15,6 x 6,4 cm
25 – 16,4 x 6,5 cm
26 – 16,9 x 6,6 cm
27 – 17,8 x 6,7 cm
28 – 18,4 x 6,8 cm
29 – 19,0 x 6,9 cm
30 – 19,7 x 7,1 cm
31 – 20,4 x 7,3 cm
32 – 21,1 x 7,4 cm
Mõõdud võivad mõõtjast ja mõõtevahendist olenevalt mõningal määral erineda. Meie mõõtsime laiuse Clevermessiga ja pikkuse Plus12 mõõtevahendiga mis mõõdab jalatsi seest reaalse vaba ruumi.

 

Lisainfo

Jalatsi suurus

, , , , , , , , , ,