Wobbel Original

Kuumakse al. 7.18 / 18 kuud

115.00

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Wobbel on oma alguse saanud Waldorfi koolidest. Wobbel kujutab endast moodsa disaini ja kaasaegse välimusega klassikalist tasakaalulauda. Wobbel: puidust mänguasi, mis liigutab nii noori kui vanu.

Valmistatud naturaalsest jätkusuutlikust, kõrge rõhu all kokku pressitud, Euroopa pöögi kihtidest.
Lapsesõbraliku viimistlusega- vastupidav läbipaistev lakk.

Sobilik lastele alates 0 kuud.

Tugevus

Mänguliselt, kuid väga tõhusalt arendab Wobbel tasakaalu ja tugevust mängimise/kasutamise ajal. Kasutades seda treeningseadmena, saab treenida  nii konkreetseid väikseid lihasrühmi kui ka suuri. See kehtib nii (väikeste) laste, täiskasvanute ning isegi eakate kohta.

Mängulisus

Lisaks oma arendusvõimalustele on Wobbel inspireeriv oma muljetavaldava, kuid määratlemata kumera kuju tõttu. See kuju stimuleerib laste loovust, muutes selle milleks iganes, mis lapse kujutlusvõime võib välja mõelda (kiik, sild, rallirada, elevandi selg jne.)

Lapsed oma avatud meelega leiavad Wobbelile ka mujal kasutusviise. See on ideaalne pingi asemel näiteks kööki, nii et lapsed saavad ise ilma abita käsi pesta ja küpsiseid küpsetada.

Rahu ja vaikus

Wobbel sobib mitte ainult ülevoolavate ja mänguliste mängude jaoks, vaid ka suurepäraselt vaikseteks hetkedeks. Ning tänu oma unikaalsele disainile ei pea teda peale mängu lõppemist kuhugi ära peitma, vaid ta sobib ka suurepäraselt interjööri kaunistama.

Mõõdud: 90 x 30 cm

Kaal:  4,5 kg

Vanus: 0- 100 a.

Kannatab raskust kuni 200kg

 

 

Lisainfo

Kaal4.5 kg
Mõõtmed90 × 30 cm