Kirjeldus

TARNAWA priske puidust nöörimisjuust on suurepärane paela- ja nöörimismänguasi lastele. Nöörimisjuustuga mängimine seisneb hiire näoga nikerdatud puidust nõelaga nööri nõelumises läbi juustu aukude. See on suurepärane käelist osavust treeniv mänguasi lastele, mis arendab nende kujutlusvõimet, harjutab väikelapse silma-käe koordinatsiooni, samuti õpetab keskendumist ja loogilist mõtlemist.

Puidust mänguasja omadused:
– Puidust nõel paelaga ja puidust juust,
– Mänguasja tagaküljele on kinnitatud pulk, mis muudab mänguasja lükkamise lihtsamaks,
– Valmistatud FSC® sertifitseeritud tarnijate tippkvaliteediga lehtpuidust,
– Käsitsi maalitud keskkonnasõbralike värvidega,
– Viimistletud ohutu ja mittetoksilise lakiga,
– Täpselt poleeritud, meeldiv puudutada, nauditav ja ohutu,
– Keskkonnasõbralik toode,

– Komplekt on pakitud naturaalsetes toonides pappkarpi.

Mõõdud: 18.5cm x 8cm x 5cm

Kaal: 0,30 kg

Materjal: puit

Soovituslik vanus: 3a+

NB! Tegemist on käsitsi valmistatud ja käsitsi maalitud ainulaadse disainiga tootega. Võib esineda väiksemaid erinevusi.

TARNAWA on 1934. aastal Poolas asutatud pereettevõte, mis toodab käsitsi valmistatud puidust mänguasju. Kõik mänguasjad on hoolikalt valmistatud, funktsionaalsed, looduslikud ja kahjulike ainete vabad. TARNAWA mänguasjad ei ole masstoodang, need on väiksed kunstiteosed.

Suurepärased mänguasjad, et luua lapsele mängimiseks loomingulised tingimused ning stimuleerida tema arengut ja õppimist!

TARNAWA puidust mänguasjad vastavad EL standarditele (CE-märgis) ja mänguasjade ohutusnõuetele vastavalt direktiivile 2009/48/EÜ.