Kirjeldus

Karbis 8 põhivärvi pulka, hõõrumisplokk, puhastushari ja kustutuspulk.

Karbi mõõdud: 96 x 75 x 18 mm

Seccorelli pastellid on põnevad, Waldorfist inspireeritud kunstimeediumid kaunite kunstiteoste loomiseks. Seccorelli maalitehnika moodustab silla akvarelli- ja pastellitehnika vahel ega vaja ei vett ega fiksaatorit. Samuti saab neid pastelle kasutada ka seal, kus tehnilistel põhjustel ei tule akvarellid või pastellkriidid kõne allagi.

Pastelle kasutatakse väga erilisel viisil: 1) Värv “riivitakse” pulga küljest hõõrumise/riivimisploki abil, mis võimaldab värvipuudrit ise toota ka kõige väiksemates kogustes, vastavalt Sinu soovidele ja vajadustele 2) Värvipulber hõõrutakse sõrmedega paberile. Värve saab segada kas riivitud värvipuudri segamise teel või värvikihtidena töötades. Valgusefektide jaoks kasutatakse kustutuspulka. 3) Lõplik kunstiteos hõõrutakse üle vati, salvräti või muu sarnasega, jättes määrdumiskindla pinna, ja seda ilma fiksaatorita!

Sõrmede puhastamiseks maalimise ajal sobivad niisked kosmeetilised salvrätikud.

Seccorelli tindid on tervisele kahjutud. Nendega saab luua pehmeid unenäolisi pilte, millel on imeline akvarellilaadne efekt ning seda tehnikat saab suurepäraselt ka kombineerida teiste kunstimeediumitega. Pastelle saab kasutada erinevatel paberitel, v.a läikepaber või vahapaber. Samuti saab pastelle kasutada ka muude esemete (nt puit, krohv, munad, savi, merekarbid jne) värvimiseks.

Mittetoksilised mineraalpigmendid. Soovitatav kõikidele üle 5-aastastele kunstnikkudele.