Müsli Woolly fleece pants baby, Fudge

Kuumakse al. 6.78 / 6 kuud

39.90

Bränd:
Puhasta
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Müsli orgaanilisest meriinofliisist püksid on pehmed ja soojad!

Meriinovillased püksid on väga pehmed ja ei ole naha vastas vähimalgi määral karedad. Materjal on väga hingav ja juhib liigse niiskuse kehast eemale.

Lubatud pesta 30 kraadiga villapesuprogrammiga, kasutades villapesugeeli ja madalat tsentrifuugi. Pesta võimalikult vähe sest vill puhastub ise ja tihti piisab vaid tuulutamisest. Kuigi enamik tootjaid lubab meriinofliisi masinas pesta soovitame ise pesta pigem käsitsi ja ilma väänamata. Meriinofliisi pesemise kohta leiad nippe siit.

Koostis: 100% orgaaniline meriinovill.

Püksid on GOTS sertifikaadiga, selle tootmisel ei ole kasutatud kemikaale ega mürgiseid värve. Ei ole superwash, pesukindlus saavutatud naturetexx plasma tehnoloogiaga, kus ei kasutata kemikaale. Täpsemalt saad lugeda siit.

Püksid on tehtud mulesing vabast villast, samuti ei ole kasutatud loomadele julma transporti.

Suurus on varuga!

Müsli on Taani lasterõivaste bränd, mis loob orgaanilist, puhast ja jätkusuutliku moodi.

Riided on hea kvaliteediga ja loodud selliselt, et neid saaks anda edasi ka järgmisele omanikule. Kõik Müsli villased ja puuvillased tooted on rangelt kontrollitult puhast ja orgaanilist päritolu ning ei sisalda nahale kahjulike aineid, värvitud mürgivabade värvidega. Tooted on GOTS sertifikaadiga. Müsli tootmise töötajate töötingimused on alati kontrollitud ja vastavad normidele. Ja lisaks puhtale koostisele, on Müsli tooted ka väga mugavad, pehmed ja ilusad!

(GOTS Organic Certified by Ecocert Greenlife Lic. No. 152033).

 

Lisainfo

Suurus

, , ,

Materjal