Mikk-Line päikesekaitsemüts nokaga UPF50, Gray Mist

22.95

Bränd:
Puhasta
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Puuvillased ja hingavad päikesekaitsemütsid UPF50 kaitsefaktoriga. Kaitseb Sinu last liigse päikese eest, samas ei aja higistama.

Hea lõikega müts, pakub päikese eest kaitset näole, kõrvadele ja ka kaelale. Ees olev nokk on pehme ja ei tee lapsele viga.

Mütsi sees on õhukesest puuvillasest batistist vooder, mis pakub lisakaitset päikese eest, samas on see väga õhuke ja ei tee mütsi palavaks.

Mütsil on tagumises osas kumm, tänu sellele müts veidi venib vastavalt lapse peamõõdule- ja kujule. Lisaks on mütsil ka paelad, et saaks näiteks tuulisema ilmaga mütsi kinni siduda, kuigi see püsib hästi peas ka niisama.

Pealmine materjal: 100% puuvill

Vooder: 100% puuvill

NB! Pese päikesekaitsefaktoriga mütse pigem käsitsi või õrnema pesuprogrammiga, mõnikord piisab vaid läbi loputamisest. Kindlasti ära pane mütsi kuivatisse!

Suuruste valimine puuvillasel mütsil: Kuigi mütsid on märgitud suurustega PÜ 51, 53, 55 jne tuleb arvestada, et 53 peamõõduga lapsele on vaja võtta juba 55 suuruses müts, sest mütsi enda sisemõõt on väiksem kui 55cm ja kuigi mütsil taga kumm, mis annab veel lisaruumi, on liiga ümber müts lapsele ebamugav.

Mõõdud mõõdetud vaba käega ja võivad mõnel määral erineda:

  • 51- sisemõõt seest ilma venitamata 49cm ja venitades 53cm
  • 53- sisemõõt seest ilma venitamata 51,2m ja venitades 54,8cm
  • 55- sisemõõt seest ilma venitamata 53cm ja venitades 56cm

 

 

Lisainfo

Suurus

, ,

Materjal