Mikk-Line päikesekaitsemüts UPF50, Cafe Au Lait

22.95

Bränd:
Puhasta
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Puuvillased ja hingavad päikesekaitsemütsid UPF50 kaitsefaktoriga.  Kaitseb Sinu last liigse päikese eest, samas ei aja higistama.

Hea lõikega müts, pakub päikese eest kaitset kõrvadele ja ka kaelale.

Mütsi sees on õhukesest puuvillasest batistist vooder, mis pakub lisakaitset päikese eest, samas on see väga õhuke ja ei tee mütsi palavaks.

Mütsil on tagumises osas kumm, tänu sellele müts veidi venib vastavalt lapse peamõõdule- ja kujule. Lisaks on mütsil ka paelad, et saaks näiteks tuulisema ilmaga mütsi kinni siduda, kuigi see püsib hästi peas ka niisama.

Pealmine materjal: 100% puuvill

Vooder: 100% puuvill

NB! Pese päikesekaitsefaktoriga mütse pigem käsitsi või õrnema pesuprogrammiga, mõnikord piisab vaid läbi loputamisest. Kindlasti ära pane mütsi kuivatisse!

Suuruste valimine puuvillasel mütsil: Kuigi mütsid on märgitud suurustega pü. 51, 53, 55 jane tuleb arvestada, et 53 peamõõduga lapsele on vaja võtta juba 55 suuruses müts, sest mütsi enda sisemõõt on väiksem kui 55cm ja kuigi mütsil taga kumm, mis annab veel lisaruumi, on liiga ümber müts lapsele ebamugav. Lisapildil kannab 53 pü laps 55 suuruses mütsi.

Mõõdud mõõdetud vaba käega ja võivad mõnel määral erineda:

  • 51- sisemõõt seest ilma venitamata 50cm ja venitades 53,9cm
  • 53- sisemõõt seest ilma venitamata 51,8cm ja venitades 55cm
  • 55- sisemõõt seest ilma venitamata 53,2cm ja venitades 57cm

 

 

Lisainfo

Suurus

, ,

Materjal