Mikk-Line päikesekaitsemüts kaabu, UPF50, Rose

22.95

Bränd:
Puhasta
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Super mõnus volangidega müts.
Kangas on mõnusalt pehme ja kena lillelise trükiga. Mikk-line päikesemütsidel on UPF50 +. Seetõttu kaitsevad nad tõhusalt päikese kahjulike kiirte eest. Kangas on tihedalt kootud ja seda on töödeldud kaitsva pinnatöötlusega, mis takistab päikesekiirte läbi kanga tungimist.

Mütsi sees on õhukesest puuvillasest batistist vooder, mis pakub lisakaitset päikese eest, samas on see väga õhuke ja ei tee mütsi palavaks.

Mütsil on tagumises osas kumm, tänu sellele müts veidi venib vastavalt lapse peamõõdule- ja kujule. Lisaks on mütsil ka paelad, et saaks näiteks tuulisema ilmaga mütsi kinni siduda, kuigi see püsib hästi peas ka niisama.

Pealmine materjal: 100% puuvill

Vooder: 100% puuvill

NB! Pese päikesekaitsefaktoriga mütse pigem käsitsi või õrnema pesuprogrammiga, mõnikord piisab vaid läbi loputamisest. Kindlasti ära pane mütsi kuivatisse!

Suuruste valimine puuvillasel mütsil: Kuigi mütsid on märgitud suurustega pü. 51, 53, 55 jane tuleb arvestada, et 53 peamõõduga lapsele on vaja võtta juba 55 suuruses müts, sest mütsi enda sisemõõt on väiksem kui 55cm ja kuigi mütsil taga kumm, mis annab veel lisaruumi, on liiga ümber müts lapsele ebamugav.

Mõõdud mõõdetud vaba käega ja võivad mõnel määral erineda:

  • 51- sisemõõt seest ilma venitamata 50cm ja venitades 53cm
  • 53- sisemõõt seest ilma venitamata 51,2cm ja venitades 54cm
  • 55- sisemõõt seest ilma venitamata 53cm ja venitades 56cm

 

 

Lisainfo

Suurus

, , , ,

Materjal