Grimm´s Vikerkaaresõbrad, Pastell

Kuumakse al. 6.38€ / 6 kuud

37.50

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Kaksteist vikerkaarevärvides sõpra on tehtud eri tüüpi ja eri tooni puiduliikidest, nii peegeldavad nad meie endi maailma unikaalsust ja mitmekülgsust.

Igal väikesel käsitsi maalitud puukujul on erinev välimus ja individuaalne puidutekstuur. Täpselt nagu meie maailmas on iga inimene unikaalne.

Kõik kujud on sooneutraalsed, nii sobituvad nad hästi lapse fantaasias loodud mängumaailma. Ilma konkreetse näoilmeta võivad nad olla kas kurvad või õnnelikud. Oma lihtsa väljanägemisega kannustavad nad lapse kujutlusvõimet, selle asemel et seda liigseid detaile pakkudes piirata.

Vikerkaaresõbrad sobituvad kokku ideaalselt Suure Vikerkaarega. Mitte ainult värvide järgi sorteerimiseks, vaid ka fantaasiarikaste mängumaailmade loomiseks.

Materjalid: seltskond on valmistatud 3 eri liiki puidust, olenevalt saadavusest on nendeks vaher, kirss, pöök või lepp. Värv: mittetoksiline veepõhine värv.
Mõõdud: raam 15,5 cm, kujud 6,5x3cm.

Koosneb: 12 puidust kuju puitraamil, 13 osa.

Soovitatav: 1+

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71) vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.