Grimm´s suur ehituskomplekt “Sparkling Mandala Sun”

Kuumakse al. 8.31 / 18 kuud

132.95

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Grimm´s suur ja tõeliselt kaunis puidust ja “kalliskividega” kaunistatud ehitusklotsid .

Selle 76 osalise komplektiga saab laps oma loovusel vabalt lennata lasta. Sobib nii ehituseks, mängumaailmade loomiseks, erinevate mustrite ja piltide tegemiseks jne. Valguse käes sillerdavad akrüülist kalliskivid teevad klotsid eriti efektseks ja silmapaistvaks. Arendab motoorikat ja ruumitaju!

Koosneb: 76 tükki puitraamil.
Materjalid: pärnapuit, mittetoksiline veepõhine värv, mittetoksiline taimebaasil viimistlusõli.
Mõõdud: läbimõõt 40 cm, klotsi paksus 2cm.

Soovitatav: 3+, väikesed osad!

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Tegemist on naturaalse käsitööna valminud tootega, iga vikerkaar on unikaalne sest on käsitsi välja lõigatud suurest puidublokist.

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätkusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71)  vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.