Grimm´s nöörimismäng “Esimene Nöörimismäng”

Kuumakse al. 6.79 / 6 kuud

39.95

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Grimm´s nöörimismäng “Esimene Nöörimismäng” on väga arendav ja mitmekülgne mäng.

Arendab peenmotoorikat, silma-, käe koordinatsiooni, sest ketaste keskelt august saab nööri läbi ajada. Lisaks saab neid virnastada, loendada, sorteerida värvide järgi. Sobivad hästi kokku kõikide teiste samas värvitoonis sarja toodetega. Hea lisa siia on ka Grimm´s puidust nõel.

Materjalid: pärn, mittemürgine veepõhine värv, mittemürgine taimebaasil viimistlusõli.
Mõõdud: ketta diameeter 3, 4, 5cm, nõela pikkus 8cm, nöör 15 cm

Koosneb:  19 osa

Alates: 1+

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätkusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71)  vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.