Kirjeldus

Grimm’si neoonsõbrad säravad täie heledusega. Need on osa Grimm’si neoonkollektsioonist kolmes erinevas värvivariandis ja on oma stiilsete riietega sõprade seas tõelised pilgupüüdjad.

Nii nagu Grimm’si vikerkaaresõbrad ja nende pastellsed vikerkaaresõbrad, seisavad ka nende neoonsõbrad inimeste mitmekesisuse ja iga inimese ainulaadsuse eest. Erinevate puitmaterjalide värv ja tekstuur tagavad, et kui vaatate lähemalt, pole kaks ühesugust figuuri.
Sõprade disain on sihilikult lihtne ja vähendatud, et laste kujutlusvõimet ei piiraks liiga palju etteantud detaile ja nad saaksid areneda oma äranägemise järgi.

Igal väikesel käsitsi maalitud puukujul on erinev välimus ja individuaalne puidutekstuur. Täpselt nagu meie maailmas on iga inimene unikaalne.

Kõik kujud on sooneutraalsed, nii sobituvad nad hästi lapse fantaasias loodud mängumaailma. Ilma konkreetse näoilmeta võivad nad olla kas kurvad või õnnelikud. Oma lihtsa väljanägemisega kannustavad nad lapse kujutlusvõimet, selle asemel et seda liigseid detaile pakkudes piirata.

Materjalid: Lepp, vaher, hele pöök. Värv: mittetoksiline veepõhine värv.
Mõõdud:  6,5 x 3cm.

Koosneb:  3 puidust kuju .

Soovitatav: 1+

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätkusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71)  vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.